Odtwarzacz sieciowy Sonoro Maestro Quantum
Sonoro Maestro Quantum to nowoczesny odtwarzacz sieciowy z sekcją wzmacniacza, który sprosta Twoim wymaganiom. I to niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki z płyt CD, serwisów streamingowych, czy audycji radiowych. Prosty dostęp do wszystkiego masz od teraz w jednym miejscu, a raczej urządzeniu. W dodatku takim, którego pracą możesz łatwo sterować z poziomu aplikacji mobilnej lub za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Dowiedz się więcej.

Po prostu podłącz głośniki
Dzięki wydajnemu wzmacniaczowi Hypex, który pracuje w klasie D, Maestro Quantum z łatwością napędzi nawet bardzo wymagające głośniki i wypełni brzmieniem całe pomieszczenie. Urządzenie dostarcza aż 180 W mocy na kanał przy impedancji wynoszącej 4 omy oraz 110 W przy 8 omach. A całkowity poziom zniekształceń harmonicznych (THD) wynosi zaledwie 0,1%.

Łatwo dostosuj brzmienie do swoich preferencji
Chcesz wycisnąć ze swoich kolumn więcej basu? A może brakuje Ci trochę góry? Z Sonoro Maestro Quantum w mgnieniu oka dostosujesz brzmienie do swoich oczekiwań, regulując każdy z zakresów pasma. Do dyspozycji masz także funkcję Dynamic Bass, która dodatkowo podbija niskie tony, oraz tryb Loudness, który zapewnia optymalny balans tonalny nawet przy niskiej głośności. Ale to nie wszystko – możesz skorzystać także z korekty akustyki pomieszczenia DIRAC Live, by zminimalizować mody.

Słuchaj, czego chcesz
Wbudowany odtwarzacz CD, radio cyfrowe i internetowe, dwukierunkowy Bluetooth i pełne wsparcie dla najpopularniejszych serwisów streamingowych – jak np. Spotify, Tidal, Napster, Qobuz, Deezer czy Amazon Music. Oprócz tego przedwzmacniacz gramofonowy MM, a także wbudowany Chromecast i obsługa Apple AirPlay 2. Masz więc łatwy dostęp do muzyki, podcastów i audycji z różnych źródeł. Po prostu usiądź wygodnie i wciśnij play.
Przydatne złącza
Sonoro Maestro Quantum oferuje także bogatą gamę złącz, dzięki której wpasuje się w to, jaką rozrywkę lubisz najbardziej. Podłączysz do niego np. telewizor, słuchawki czy gramofon. Na tylnej ściance znajdują się bowiem:
- złącza: HDMI eARC, USB A, USB C;
- wejścia: AUX (jack 3,5 mm), RCA, koaksjalne, cyfrowe, gramofonowe;
- wyjścia: Pre Out, liniowe, słuchawkowe.

Klasyczny design i najwyższa jakość wykonania
Obudowa Maestro Quantum została wykonana z ręcznie polerowanego drewna, wykończonego odpornym lakierem. Masz więc pewność, że komponenty są dobrze chronione. Natomiast na przedniej ściance – którą tworzy aluminiowa płytka – znajdują się: czytelny, 4-calowy wyświetlacz, szczelina na płyty CD oraz przyciski i pokrętło do regulacji głośności. Słowem: klasyczna, typowa dla Sonoro elegancja.

Odtwarzacz sieciowy Sonoro Maestro Quantum najważniejsze cechy:
- Wydajna sekcja wzmacniacza – 180 W na kanał przy 4 omach.
- Łatwa możliwość dostosowania brzmienia dzięki equalizerowi, trybom Dynamic Bass i Loudness oraz funkcji korekty akustyki pomieszczenia DIRAC Live.
- Wbudowany odtwarzacz CD, radio cyfrowe i internetowe.
- Łatwy dostęp do popularnych serwisów streamingowych, obsługa Tidal Connect oraz Spotify Connect.
- Dwukierunkowy Bluetooth z obsługą kodeka aptX oraz dwuzakresowe Wi-Fi.
- Wbudowany Chromecast.
- Obsługa Apple AirPlay 2.
- Bogata gama złącz – w tym HDMI eARC, wejście gramofonowe, wyjście słuchawkowe.
- Proste sterowanie dzięki dołączonemu pilotowi, a także z poziomu aplikacji mobilnej.
- Duży i czytelny wyświetlacz o przekątnej mierzącej 4 cale.
- Wysoka jakość wykonania i klasyczny, elegancki design.
Specyfikacja Yamaha Maestro Quantum + Lira 3
| Kod producenta | SO-10200-100-MBB |
|---|---|
| Korekcja pomieszczenia | Dirac Live |
| Certyfikat DLNA | Tak |
| Radio internetowe | Tak |
| Bezprzewodowy streaming | AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi |
| Dodatkowe funkcje | Spotify Lossless |
| Serwisy strumieniujące | Amazon Music, Deezer, Napster, Qobuz, Spotify, TIDAL |
| Sterowanie aplikacją | Tak |
| WiFi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Waga kg | 6,2 |
| Inne | ESS Technology SABRE DAC; DIRAC Live; AirPlay 2, Chromecast built-in, Roon Ready; CD-player (CD, CD-R, CD-RW, MP3- CD, WMA); radio FM & DAB+; Bidirectional Bluetooth® (A2DP, AVRCP) Qualcomm aptX™; DLNA, UPnP; przedwzmacniacz gramofonowy MM |
| Kod producenta | LIRA3B |
|---|---|
| System | 2-drożny |
| Obudowa | Bass-reflex, Wentylowana z przodu |
| Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa | 30 – 160 W |
| Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy | 175 mm |
| Przetwornik wysokotonowy | 28 mm |
| Pasmo przenoszenia | 40 Hz – 30 kHz |
| Skuteczność | 88 dB |
| Częstotliwość podziału | 2300 Hz |
| Wymiary (S x W x G) mm | 205 x 375 x 336 |
| Waga kg | 8 |
| Wersje wykończenia | Biały, Czarny |
| Impedancja | 4 Ohm, 5 Ohm, 6 Ohm, 8 Ohm |
Polecane Produkty
Przewody głośnikowe
Polecane Produkty
Odtwarzacze sieciowe
Polecane Produkty
Interkonekty
Polecane Produkty
Przewody HDMI
Polecane Produkty
Przewody optyczne
Opinie o Yamaha Maestro Quantum + Lira 3
Masz ten produkt?
Dodaj OpinięTylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje.
Proszę Zaloguj się lub Załóż konto.
Do pobrania
News
- [pdf]
Katalog
- [pdf]
Test / Recenzja
- [pdf]
Publikacje na temat Yamaha Maestro Quantum + Lira 3
Polecane Produkty
Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto