Vogel’s TVM 3243 obrotowy uchwyt do TV 19"-43"
Vogel’s TVM 3243 to obrotowy uchwyt ścienny do telewizorów o przekątnej ekranu od 19 do 43 cali i wadze do 15 kg. Wchodzi w skład serii COMFORT Full-Motion, która stawia na bezpieczeństwo, design i optymalny komfort oglądania. Uchwyt można obracać zakresie do 180°, z kolei pochylenie jest możliwe w zakresie 20° (10° do przodu i do tyłu).

Płynny obrót
Dzięki uchwytowi ściennemu TVM 3243 możesz oglądać telewizję pod każdym kątem. Z pomocą funkcji One-Finger™ Movement, możesz obrócić ekran do idealnej pozycji przy użyciu jednego palca. Specjalne łożyska sprawiają, że uchwyt ścienny może być obracany niezwykle płynnie i łatwo.
Łatwy montaż
Montaż uchwytu TVM 3243 jest niezwykle prosta. Do zestawu dołączono szablon z rozstawem otworów montażowych, wkręty, kołki Fischer® DuoPower, opaska kablowa i poziomnica. Natomiast wyznaczenie pierwszego otworu jest łatwe dzięki naszej darmowej aplikacji DrillRight™ AR.

Certyfikat TÜV
Uchwyt TVM 3243 spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa, czego potwierdzeniem jest certyfikat TÜV. Został on pomyślnie przetestowane z obciążeniem równym trzykrotności ich maksymalnej nośności.

Vogel’s TVM 3243 - najważniejsze cechy:
- Do telewizorów o przekątnej ekranu od 19 do 43 cali i wadze do 15 kg
- Funkcja One-Finger™ Movement
- Certyfikat TÜV
- Płynny obrót telewizora nawet o 180°
- Pochylenie w zakresie 20° (10° do przodu i do tyłu)
- Niezbędne akcesoria montażowe w zestawie
Specyfikacja Vogel`s TVM 3243 obrotowy uchwyt do TV 19"-43"
| Kod producenta | 3832431 |
|---|---|
| Funkcje | Uchylno-obrotowy |
| Kąt obrotu | ±180° |
| Kąt pochylenia | ±10° |
| VESA (minimum) | 7.5 cm x 7.5 cm |
| VESA (maksimum) | 20 cm x 20 cm |
| Przekątna telewizora (minimalna) | 19 cali |
| Przekątna telewizora (maksymalna) | 43 cale |
| Waga | Do 15 kg |
| Zdalne sterowanie | Nie |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Wymiary (S x W x G) mm | 241 x 244 x 65-493 |
| Waga kg | 3.345 |
| Dostępne kolory | Biały / Czarny |
Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto