TEAC PD-301DAB-X
TEAC PD-301DAB-X to niebywale uniwersalna konstrukcja. To wszechstronne urządzenie w kompaktowej obudowie stanowi połączenie odtwarzacza płyt kompaktowych z tunerami analogowymi FM i cyfrowym DAB+. Ponadto model ten umożliwia odtwarzanie plików cyfrowych z podłączonej pamięci USB. Na uwagę zasługuje również w pełni metalowa obudowa – element ten pozytywnie wpływa na jakość dźwięku, minimalizując przenoszenia niepożądanych wibracji.

Uniwersalne źródło muzyki
PD-301DB-X może pochwalić się napędem CD ze szczelinowym mechanizmem ładowania płyt. Sam napęd charakteryzuje dokładność odczytu cyfrowych sygnałów i szybkość działania. Element ten został stworzony pod kątem profesjonalnego zastosowania, a jednocześnie gwarantuje pełen komfort użytkowania. To zasługa funkcji automatycznego odtwarzania, która rozpoczyna odczyt nagrań zaraz po załadowaniu płyty (funkcję tę można wyłączyć).

Możliwość odtwarzania różnorodnych formatów
Odtwarzacz PD-301DB-X pozwala na odtwarzanie różnorodnych formatów. Użytkownicy mogą odtwarzacz muzykę z płyt CD oraz płyt CD-R i CD-RW z muzyką zapisaną w postaci plików MP3 lub WMA. W przypadku nagrań z przenośnej pamięci USB urządzenie TEAC-a obsługuje pliki WAV, MP3, WMA i AAC. W przypadku nagrań zapisanych w postaci plików MP3, WMA i AAC na wyświetlaczu pojawiają się tytuł utworu i nazwa wykonawcy.

Doskonale dopracowana konstrukcja
Perfekcyjne dopracowanie konstrukcji układów elektronicznych sprawiło, że PD-301DAB-X dostarcza do wzmacniacza znakomity analogowy dźwięk. Za pomocą wyjścia S/PDIF koncentrycznego lub optycznego można podłączyć urządzenie do DAC-a, aby przesyłać do niego dźwięk w postaci cyfrowej, nie tylko z płyt CD i pamięci USB, ale także tunera DAB/FM.
Specyfikacja TEAC PD-301DAB-X
| Odtwarzane formaty płyt | CD-R/RW (MP3; WMA) |
|---|---|
| Odtwarzane formaty plików | AAC, MP3, WAV, WMA |
| Przetworniki C/A | BurrBrown PCM5142 32-bit |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz - 10kHz (-3dB) |
| Zniekształcenia THD | 0.005% (1kHz) |
| Stosunek sygnał/szum | 113dB |
| Wejścia cyfrowe | USB |
| Pobór mocy (max) | 8W |
| Wymiary (S x W x G) mm | 215 x 61 x 238 |
| Waga kg | 2.1 |
| Inne | w zestawie pilot, dwie baterie AAA, kabel RCA, antena FM |
Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto