Vogel's TVM 1223 obrotowy uchwyt do TV 19"-43"
Vogel’s TVM 1223 to obrotowy uchwyt ścienny do telewizora z serii QUICK, który jest odpowiedni dla telewizorów o przekątnej od 19 do 43 cali i wadze do 15 kg. Model ten możesz obracać do 120° i przechylać go do 15°. Jego instalacja jest niezwykle prosta, dzięki czemu już w mniej niż 30 minut zamontujesz uchwyt wraz z telewizorem bezpiecznie na ścianie.

Łatwa instalacja w trzech krokach
Uchwyty ścienne z serii QUICK cechuje łatwy i szybki montaż i nie inaczej sprawa się ma z modelem TVM 1223. Jest to zasługa m.in. unikalnego systemu EasyFIX™, dzięki czemu uchwyt zamontujesz w trzech krokach, a Twój telewizor będzie bezpiecznie zamontowany na ścianie w ciągu maksymalnie 30 minut.

Przydatne materiały montażowe
W komplecie z uchwytem znajdują się materiały montażowe, m.in. szablon do wiercenia, wkręty, kołki Fischer® DuoPower, poziomica oraz specjalna taśma, która pozwala na pewne i stabilne utrzymanie kabli. Przewodnik szybkiej instalacji wyjaśnia krok po kroku, jak przeprowadzić bezpieczny montaż. Z kolei darmowa aplikacja DrillRight™ pozwala wyznaczyć pierwszy otwór do wiercenia.
Certyfikat TÜV
Vogel’s bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu, w związku z czym uchwyty do TV z serii QUICK spełniają pod tym względem najwyższe wymogi. Uchwyt TVM 1223 ma certyfikat TÜV i został przetestowany z trzykrotną maksymalną nośnością.

Vogel’s TVM 1223 – najważniejsze cechy:
- Obrotowy uchwyt ścienny
- Dla telewizorów z przekątną ekranu wynoszącą od 19 do 43 cali i wadze do 15 kg
- Możliwość pochylenia o 5°, 10° lub 15°
- Możliwość obrotu do 120°
- Akcesoria montażowe w zestawie
- Certyfikat TÜV
Specyfikacja Vogel`s TVM 1223 obrotowy uchwyt do TV 19"-43"
| Kod producenta | 1812230 |
|---|---|
| Funkcje | Uchylno-obrotowy |
| Kąt obrotu | ±120° |
| Kąt pochylenia | ±15° |
| VESA (minimum) | 7.5 cm x 7.5 cm |
| VESA (maksimum) | 20 cm x 20 cm |
| Przekątna telewizora (minimalna) | 19 cali |
| Przekątna telewizora (maksymalna) | 43 cale |
| Waga | Do 15 kg |
| Zdalne sterowanie | Nie |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Wymiary (S x W x G) mm | 241 x 250 x 49-249 |
| Waga kg | 2.4 |
| Dostępne kolory | Czarny |
Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto