Bluesound POWERNODE
Bluesound POWERNODE, bezprzewodowy strumieniowy wzmacniacz multiroom, jest konstrukcją hi-fi, która została opracowana na nowo z myślą o erze strumieniowania dźwięku. Urządzenie łączy audiofilskiej klasy komponenty i możliwości odtwarzania muzyki w systemie multiroom, pozwalając stworzyć intuicyjny system high-res audio typu „dodaj tylko głośniki”. Kompaktowa, minimalistyczna obudowa skrywa wielokrotnie nagradzaną amplifikację hi-fi zapewniającą moc 2 × 80 W oraz wysokiej klasy przetwornik c/a high-res, a samo urządzenie zapewnia dostęp do całej kiedykolwiek nagranej muzyki po stuknięciu w aplikację BluOS Controller na urządzenia smart i laptopy.

POWERNODE - kluczowe funkcje i specyfikacja
- Platforma wzmacniacza HybridDigital™ o mocy 80 W na kanał przy 8 omach
- 4-rdzeniowy procesor ARM® Cortex™ A53 1,8 GHz
- Premium DAC 384 kHz/32 bity
- Wejścia HDMI eARC, optyczne i analogowe
- AirPlay 2 do integracji z ekosystemem Apple
- Możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki BluOS™
- Strumieniowanie high-res audio i muzyki MQA
- Sterowanie głosowe za pomocą Apple Siri, Amazon Alexa i asystent Google
- Dwuzakresowe Wi-Fi + gigabitowy Ethernet
- Dwukierunkowy Bluetooth aptX™ HD
- Funkcja uczenia pilota IR, wejście IR, wyzwalacz 12 V
- Przewodowe i bezprzewodowe wyjście słuchawkowe
- Przewodowe i bezprzewodowe wyjście subwooferowe
- Sterowanie dotykowe z przyciskami szybkiego wyboru
- Czarne lub białe wykończenie
Tylko dodaj głośniki
Kompaktowy i minimalistyczny POWERNODE łączy w sobie źródło, przedwzmacniacz i wzmacniacz. Model ten pozwala wydobyć z kolumn głośnikowych wszystko co najlepsze – to zasługa wielokrotnie nagradzanej, audiofilskiej klasy amplifikacji, która dostarcza 80 W mocy na kanał. Wysokiej jakości DAC dostarcza studyjnej jakości muzykę high-res, wspierając m.in. pliki FLAC, MQA i inne popularne formaty. Aplikacja BluOS Controller zapewnia dostęp do serwisów strumieniowych takich jak Spotify, Tidal, Qobuz i wielu innych, lub też z biblioteki muzycznej użytkownika poprzez Apple AirPlay 2, Bluetooth aptX HD, a nawet podłączonego do sieci dysku lub dysku twardego USB.

Dowiedz się więcej o Bluesound POWERNODE
Bowers & Wilkins 607 S2 Anniversary Edition
Najmniejszy zespół głośnikowy siódmej generacji serii 600 zachwyca emocjonującym dźwiękiem i eleganckim, nowoczesnym wzornictwem.
Bowers & Wilkins 607 S2 Anniversary Edition fantastycznie wypełnia przestrzeń krystalicznie czystym dźwiękiem. Jest to zasługa m.in. przetwornika z membraną Continuum, który odpowiada za czyste i dokładne środowisko akustyczne.
Jeszcze lepsze możliwości akustyczne w porównaniu z serią 600 są także efektem zmian wprowadzonych w zwrotnicy. Nowe i znacznie udoskonalone kondensatory obejściowe zastosowane zostały w całej serii Anniversary: komponenty te opracowała firma Mundorf i użytkownik może znaleźć je również w serii 700 Signature. Dodatkowo kondensatory wysokiej i średniej częstotliwości mogą poszczycić się nową, usprawnioną konstrukcją. Rezultatem lepsza jest rozdzielczość i przejrzystość wszystkich modeli z serii 600 Anniversary Edition.
Najważniejsze cechy:
- membrana średniotonowa Continuum,
- zmodyfikowany przetwornik wysokotonowy Decoupled Double Dome,
- niebywała głębia oraz realizm doznań dźwiękowych,
- nowe i znacznie ulepszone kondensatory obejściowe.

TECHNOLOGIA CONTINUUM
Membrana Continuum jest źródłem niesamowitego dźwięku, jaki generuje model 607 Anniversary Edition. Ta przełomowa kompozytowa konstrukcja zadebiutowała w flagowych modelach serii 800 Diamond, a precyzja, dynamika oraz wierność odtwarzania materiału źródłowego sprawiła, że wyposażone w nie kolumny 803 D3 stanęły w słynnym studiu nagraniowym Abbey Road. Teraz membrana Continuum debiutuje w nowej serii 600, dzięki czemu można cieszyć się studyjną jakością dźwięku w zaciszu własnego domu.
Konstrukcja membrany Continuum bazuje na koncepcji optymalizowanej i kontrolowanej sztywności. Pozwala to uniknąć nagłego przejścia od tłokowego charakteru pracy do break-upu. Materiał ten jest ogromnym postępem względem poprzednio stosowanych membran z Kevlaru®. Nowe membrany są sztywniejsze, a dzięki gęstemu splotowi włókien lepiej tłumią wewnętrzne rezonanse, co dodatkowo zwiększa przejrzystość i precyzję dźwięku oraz zapewnia odbiór bogatej palety dźwięków, gwarantując wspaniałe przeżycia muzyczne.
Przetwornik z membraną Continuum jest standardowym wyposażeniem każdego modelu nowej serii 600 Anniversary Edition i pozwala uzyskać niebywałą głębię oraz realizm doznań dźwiękowych.
Dowiedz się więcej o Bowers & Wilkins 607 Anniversary Edition
Specyfikacja Bluesound POWERNODE + 607 S2 ANNIVERSARY EDITION
| Kod producenta | N330BLKUNV |
|---|---|
| Radio internetowe | Tak |
| Bezprzewodowy streaming | AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi |
| Dodatkowe funkcje | Spotify Lossless |
| Serwisy strumieniujące | Spotify, TIDAL |
| Sterowanie aplikacją | Tak |
| WiFi | Tak |
| Odtwarzane formaty plików | AAC, ALAC, MP3, OGG, WMA, WMA-L |
| FLAC, WAV 192/24 | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wymiary (S x W x G) mm | 220 x 70 x 190 |
| Waga kg | 1,78 |
| Inne | 4-rdzeniowy procesor ARM® Cortex™ A53 1,8 GHz; Premium DAC 384 kHz/32 bity; HDMI (ARC & eARC); Wireless Dolby® surround; Dual band Wi-Fi (802.11ac, 2.4/5GHz); Bluetooth 5.0 aptX HD; |
| Kod producenta | FP42641 |
|---|---|
| System | 2-drożny |
| Obudowa | Wentylowana z tyłu |
| Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa | 30 - 100 W @ 8Ω |
| Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy | 1 × ø130 mm – Continuum |
| Przetwornik wysokotonowy | 1 × ø25 mm – aluminiowa kopułka wysokotonowa |
| Pasmo przenoszenia | 52Hz - 28kHz ±3dB |
| Skuteczność | 84dB spl (2.83Vrms, 1m) |
| Wymiary (S x W x G) mm | 165 x 300 x 207 |
| Waga kg | 4.7 |
| Wersje wykończenia | Biały, Czarny, Dąb |
Polecane Produkty
Przewody głośnikowe
Polecane Produkty
Odtwarzacze sieciowe
Polecane Produkty
Interkonekty
Polecane Produkty
Przewody HDMI
Opinie o Bluesound POWERNODE + 607 S2 ANNIVERSARY EDITION
Masz ten produkt?
Dodaj OpinięTylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje.
Proszę Zaloguj się lub Załóż konto.
Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto