Loewe ste
llar
Telewizor stellar wykorzystuje innowacyjną matrycę OLED i zapewnia wysokiej jakości obraz w rozdzielczości Ultra HD, charakteryzujący się dużą jasnością i wysokim kontrastem. Został zaprojektowany, skonstruowany, a następnie skalibrowany przez zespół inżynierów firmy Loewe w niemieckim Kronach. Obsługuje zaawansowane tryby przetwarzania obrazu, w tym HDR10+ Adaptive. Rozwiązanie to zapewnia naturalną reprodukcję obrazu, dostosowując parametry przetwarzania do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu.
Chassis Loewe SL9
i system os9
Nowoczesna autorska platforma SL9 firmy Loewe pracuje w oparciu o szybki i wygodny w obsłudze system operacyjny os9. Oferuje wsparcie wielu różnorodnych funkcji i rozwiązań technicznych, w tym rozwiązań sieciowych takich jak DLNA i Miracast. Oprogramowanie zapewnia m.in. bezpośredni dostęp do różnorodnych aplikacji, w tym popularnych serwisów VOD, takich jak Netflix, Disney+ czy YouTube. Wspiera też systemy dźwięku Dolby Atmos. Telewizor wyposażony jest w 4 złącza HDMI (wszystkie w wersji HDMI 2.1, obsługujące technikę VRR – idealne do współpracy z konsolami do gier).
Nagrywarka
z dyskiem 1 TB
Model Loewe stellar wyposażony jest w praktyczny elektroniczny przewodnik po programach (EPG) i ma w pełni funkcjonalny potrójny tuner DVB-T2/C/S2 HD oraz łatwo dostępne gniazdo CI. Wspiera także standard telewizji hybrydowej HbbTV. Telewizor obsługuje ponadto rozwiązanie Loewe dr+ dual channel (nagrywanie dwukanałowe) i ma wbudowany szybki i energooszczędny dysk SSD o pojemności 1 TB. Pozwala to na wygodne nagrywanie różnorodnych programów telewizyjnych emitowanych np. podczas oglądania treści z serwisów VOD. Loewe dr+ umożliwia również zaprogramowanie nagrywania. Dostępna jest też funkcja Timeshift.


Zintegrowany soundbar
i podświetlenie magic.light
Z telewizorem zintegrowany jest soundbar o całkowitej mocy muzycznej 80 W. Jest on ukryty za metalową, czarną maskownicą pomalowaną na wysoki połysk. Całości dopełniają charakterystyczny dla telewizorów marki Loewe pierścień signature.ring i Loewe magic.light, czyli ukryte w dolnej części obudowy ekranu podświetlenie LED, które może być emitowane np. podczas uruchamiania, wyłączania telewizora lub w trakcie oglądania filmów. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na pilocie, aby dostosować ustawienia podświetlenia do własnych preferencji, wybierając m.in. kolorystykę czy poziom jasności świecenia.
Wyjątkowy styl
Model z linii stellar to doskonały przykład wyrafinowanego projektu wzorniczego i wysokiej jakości „Made in Germany”. Ma formowany z aluminium tył obudowy, masywną aluminiową ramę i charakterystyczną dla tej serii telewizorów Loewe wzmocnioną włóknem szklanym betonową tylną pokrywę, która nadaje mu unikalny wygląd. Również obrotowa podstawa została wykonana z masywnego aluminium z delikatnym, szczotkowanym wykończeniem. Wszystkie złącza są skrupulatnie ukryte, a poszczególne przewody można wygodnie ukryć dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania kablami. Solidna, metalowa konstrukcja ma otwory na śruby rozmieszczone zgodnie ze standardem VESA 300 x 200.


Opcjonalne rozwiązania modułowe
Akcesoria dostępne opcjonalnie dla modelu z serii stellar umożliwiają personalizację domowego centrum rozrywki. Zamiast znajdującej się w komplecie standardowej podstawy obrotowej można nabyć np. stojak podłogowy floor stand motor stellar. Funkcja magic.motion, kompatybilna z tym stojakiem, pozwala na obracanie zamontowanego na nim telewizora o kąt do 45 stopni w lewo lub w prawo po naciśnięciu przycisku na pilocie. Możesz nabyć również model floor stand flex, który umożliwia zamocowanie pod ekranem soundbara Loewe. Producent oferuje ponadto stand Loewe floor2ceiling, który można indywidualnie dopasować do wysokości sufitu.
Najważniejsze cechy
- Designerski telewizor 4K Ultra HD z matrycą OLED
- Wykorzystywana platforma: Loewe SL9 z oprogramowaniem os9
- Szybki i intuicyjny interfejs użytkownika z dostępem do popularnych platform VOD
- Obsługa trybów obrazu HDR10 i HDR10+ Adaptive
- Kompatybilność z dźwiękiem Dolby Atmos
- Zintegrowany soundbar o całkowitej mocy muzycznej 2 x 40 W
- 4 x HDMI 2.1 (w tym złącze z eARC)
- 4 x USB (w tym 2 x USB-C)
- Obsługa Bluetooth i Miracast
- Wsparcie dla Alexa Skills i Bixby
- Loewe dr+ dual channel (dwukanałowa nagrywarka z wbudowanym dyskiem 1TB)
- Wygodny w obsłudze pilot

Zestaw składający się z dwóch głośników Devialet Phantom I 103dB + pilot
Phantom I 103 dB to niezwykle zaawansowany i potężny bezprzewodowy system multiroom. Urządzenie może pochwalić się mocą 500 W (RMS), obsługą plików wysokiej rozdzielczości i łatwym dostępem do multimediów poprzez Wi-Fi i/lub Ethernet. Całości dopełnia współpraca z AirPlay 2 i zgodność Roon Ready, jak również dołączony pilot zdalnego sterowania. Wspaniała jakość dźwięku to z kolei zasługa unikatowych rozwiązań Devialet, takich jak ADH, SAM i HBI.

Devialet Phantom I 103 dB jest kompaktowym, bezprzewodowym systemem multiroom łączącym najwyższą jakość dźwięku z łatwością obsługi i niemal nieograniczonymi możliwościami. Model ten jest w stanie pracować w konfiguracji mono lub z drugim egzemplarzem Phantom I 103 dB w zestawie stereo. Istnieje także możliwość stworzenia systemu wielokanałowego w oparciu o większą liczbę modeli. Dodatkowo użytkownik może zbudować system multiroom, który opracowano pod kątem możliwości współpracy nawet 24 jednostek.
Projektanci przy opracowywaniu Phantom I 103 dB sięgnęli po rozwiązania, które pierwotnie znalazły się we wzmacniaczu zintegrowanym D-Premier oraz konstrukcjach z serii Expert. Należą do nich rewolucyjne technologie ADH oraz SAM. Ponadto Phantom I 103 dB skrywa najnowsze rozwiązanie, HBI, dzięki któremu kompaktowy system bezprzewodowy dostarcza brzmienie nieosiągalne dotychczas w tak kompaktowym urządzeniu.

Inżynierowie Devialeta dopełnili wszelkich starań, aby ich najnowsza konstrukcja wyróżniała się również łatwością użytkowania. Phantom I 103 dB pozwala korzystać z plików wysokiej rozdzielczości, a do przesyłania cyfrowej muzyki wykorzystuje łączność bezprzewodową Wi-Fi i/lub połączenie kablowe Ethernet. Warto też wspomnieć o obsłudze AirPlay 2 i zgodności Roon Ready. W codziennym korzystaniu z systemu pomaga także przejrzysta i czytelna aplikacja oraz dostarczany wraz z urządzeniem pilot zdalnego sterowania.
Devialet Phantom I 103 dB reprezentuje unikatową grupę urządzeń audio. W przypadku tego modelu mamy do czynienia z implozyjnym centrum dźwięku, które opiera się na rewolucyjnych rozwiązaniach. ADH Intelligence stanowi połączenie najlepszych cech wzmacniaczy analogowego i cyfrowego. SAM Processing pozwala na precyzyjną reprodukcję dźwięku, takiego jaki został zarejestrowany przez mikrofon. Oba rozwiązania są siłą napędową dla Heart Bass Implosion.

Za podstawę HBI służą dwa przetworniki niskotonowe opracowane specjalnie dla modeli z serii Phantom. Jednostki te cechują się długim skokiem membrany (26 cm pomiędzy skrajnymi wychyleniami). Głośniki umieszczane są po obu stronach obudowy i pracując w idealnej symetrii znoszą wibracje obudowy oraz zapewniają naturalność odtwarzanego dźwięku. Centralną część panelu frontowego zarezerwowano dla współosiowo zamocowanych przetworników średnio- i wysokotonowego.
Zaawansowane rozwiązania sprawiają, że konstrukcja może poszczycić się parametrami nieosiągalnymi dla kompaktowych głośników. Phantom I 103 dB odtwarza dźwięki z zakresu od 16 Hz do 25 kHz, jednocześnie przekonując płaską charakterystyką częstotliwościową – w zakresie od 20 Hz do 20 kHz nierównomierność nie przekracza 0,5 dB.

Podzespoły umieszczone zostały w stylowej obudowie wykonanej z kompozytu będącego połączeniem tworzywa ABS oraz włókna szklanego. Do wyboru są dwie wersje wykończenia: czarny mat lub biały mat. Możliwości współpracy z innymi urządzeniami rozszerza wejście optyczne, do którego można podłączyć np. odtwarzacz Blu-ray. Co więcej po nawiązaniu połączenia internetowego Phantom I 103 dB automatycznie wyszukuje i w przypadku dostępności również instaluje najnowszą wersję oprogramowania.
Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z artykułami o głośniku multiroom Devialet Phantom I, dostępnymi w zakładce "Publikacje", znajdującej się nad opisem produktu.
Specyfikacja Loewe Stellar 48 (czarny) + 2x Devialet Phantom I 103dB (czarny)
| Kod producenta | ZM615 |
|---|---|
| Moc wzmacniacza | 500 W RMS |
| Pasmo przenoszenia | 16 Hz - 25 kHz (@-6 dB) |
| WiFi | Tak |
| AirPlay 2 | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście cyfrowe | Optyczne |
| Pilot | Tak |
| Wymiary (S x W x G) mm | 253 x 255 x 343 |
| Waga kg | 11.4 |
| Inne | ARM Cortex-A9 MPCore 800 MHz dual-core; 512 MB DDR3; ADH, HBI, SAM, EVO; THD+N: 0,0005%; 103 dB SPL @ 1m |
| Kod producenta | 63466B10 |
|---|---|
| Przekątna ekranu | 48" |
| Wyświetlacz | OLED 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 pikseli |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| HDR | Tak |
| Funkcje poprawy obrazu | Ambient Brightness Control, Auto-Dimmung Video (VBD+), HDR, HDR 10, HLG, OPC (Optical Picture Control) |
| Moc wyjściowa RMS | 80 W |
| Parametry dźwięku | Passive Membranes, Speaker box |
| Tunery wbudowane | DVB-T2/C/S2 HD / Unicable (EN50494) / Dual Channel / DVB-Radio |
| Odtwarzane formaty wideo | HEVC (H.265), MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Odtwarzane formaty muzyki | DOLBY AUDIO, FLAC, M4A/AAC, MP3, WMA, WMA-PRO |
| Waga kg | 15.8 |
| Wymiary (S x W x G) mm | 1093 x 677 x 47 |
| Standard VESA | 300 x 200 mm |
| Klasa energetyczna | G |
| Zawartość opakowania | LOEWE REMOTE STELLAR & MINI, instrukcja, kabel zasilający 2,5 m, table stand |
| WiFi | Wbudowane |
| Liczba złączy HDMI | 4 |
| Liczba złączy USB | 4 i więcej |
| System operacyjny | Loewe os |
| Dostępna pamięć | 1 TB, SSD |
Please complete your information below to login.
Zaloguj się
Stwórz nowe konto